Hakkımızda

Esse Medikal olarak kendi ürettiğimiz ürünümüz dışında müşterilerimizin taleplerini yerine getirmeye çalışıyoruz

Medikal alanda maske, eldiven , siperlik ve tek kulanımlık önlükler gibi birçok ürünü üreterek sektöre katkı sağlıyor ve virüsten korumak için elimizden geleni yapıyoruz. Bu ürünler doğrultusunda temel prensibimiz tüm müşterilerimize uygun fiyat politikası çerçevesinde dürüst, zamanında ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmet vermektir.

Vizyon ve Misyon

Vizyon,Uzman Kadromuzu en ileri teknoloji ile bütünleştirip hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve daha geniş kitlelere ulaşabilecek örnek bir sağlık hizmeti sunmaktır. Bu konuda kuruluşumuz oluşturduğu Çevre Politikası çerçevesinde çalışmalarına devam etmektedir.

Misyon, etik ilkelerden asla ödün vermeden bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; sağlık personeli, hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile sektörde fark yaratarak sağlıkta marka olmaktır. Maske için günümüzdeki en son teknolojiyi kullanmak, firmamızı müşterilerimiz ve çalışanlarımızın da katılımı ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayan, yüksek kalitedeki ürünleri rekabetçi fiyatlara sunan bir firma haline getirmektir.

“Gücün ve mutluluğun temeli sağlıktır.”

Benjamin Disraeli

ÜRÜNLERİMİZ

COVİD-19 GÜNDEM

İLETİŞİM

Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi için

Esse Medikal olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sürekli kendimizi geliştiriyoruz

İLETİŞİM